top of page
Vyhledat

Nadštandardný 3 izbový byt, kompletne zariadený v Dubnici nad Váhom

Ponúkame Vám na predaj jedinečný luxusný byt v najvyššom štandarde bývania.Unikátne mestské bývanie v centre Dubnice nad Váhom s výhľadom na centrum mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou – blízkosť zdravotného strediska, obchody, zástavka, školy.


Krásny a slnečný byt Vás ihneď zaujme svojou príjemnou a pokojnou atmosférou, ktorú je cítiť ihneď po prekročení prahu dverí.Oceníte praktické dispozičné riešenie, ktoré pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej a presvetlenej obývacej miestnosti s veľkými oknami moderne prepojenej s dizajnovou kuchyňou a praktickou špajzou.Spálňa je navrhnutá pre pohodlie a funkčnosť s vlastnou kúpeľnou, samostatným šatníkom a balkónom. Z detskej izby je pekný výhľad cez francúzke okno.2x kúpeľňa so sprchovým kútom a 1x wc.


Podlahové kúrenie.Rozloha bytu je 125m2 + 5m2 balkón.Byt sa predáva zariadený ako vidíte na foto vrátane spotrebičov.Možnosť prenájmu parkovacieho miesta v podzemnej garáži.Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.K dispozícii ihneď.Cena nehnuteľnosti vrátane zariadenia je 350.000 EUR.


Comentários


bottom of page